Těhotenské focení

Focení těhotných se žádá víc a víc. Nezapomenutelné okamžiky a vzpomínky na těhotenské bříško.
Těhotenské fotky jsou nejkrásnější v přírodě. Focení domlouvám zpravidla ve „Zlatou hodinku“, tj. cca hodinku před západem slunce. Když se vystihne západ sluníčka, dodá to jakousi jiskru. Dá se domluvit i focení postupného růstu těhotenského bříška a pak z několika fotek udělat koláž.

 

 

Focení postupného růstu bříška

 

Co si vzít na sebe?

Vždy je lepší vzít sebou více kousků oblečení, které vyměníme v průběhu focení a mělo by odpovídat stylu, který si přejete na fotkách zachytit.

U těhotenského focení např. džíny, legíny, upnutá trika, tílka, bolérka, chlupatá vestička či kožíšek, šaty obepínající bříško, pěkné spodní prádlo, kalhotky zajímavé střihem, krajková noční košilka, košile na knoflíčky, může být i pánská, šátek, klobouk, šperky… 
Doplňky: fotka z ultrazvuku, dudlík, capáčky, plyšový medvídek, malé autíčko, bodýčko, šatičky…

Rozhodně se ale vyvarujte výrazným potiskům (ať už obrázky nebo nápisy) na oblečení či fosforovým odstínům. Na fotkách to opravdu nevypadá dobře. Ideální jsou pastelové barvy, kostkované či s proužky, pokud trváte na vzorech. Nejraději mám šaty, jednobarevná trička, košile, halenky a k tomu sladěné kalhoty, rifle, sukně, kraťasy.

Na focení v exteriéru přizpůsobte oblečení ročnímu období. Před těhotenským focením, kdy máte v plánu fotit se i ve spodním prádle, si neoblékejte příliš těsné prádlo, otlačené gumičky zůstávají dlouho viditelné.

 

Poznámka:

Chtěla bych moc moc poprosit o jednu věc. Když poptáváte termín a já pošlu možnosti, dejte mi prosím vědět nejpozději do 24h, pro který termín jste se rozhodli nebo zda focení tedy vůbec chcete. Když není žádná odezva, je mi to líto vůči ostatním, že jsem mohla termín nabídnout dál. Jenže když čekám na vaše vyjádření, nemohu to udělat.

Když si focení rozmyslíte, nic se neděje, hlavu vám neutrhnu, ale prosím napište mi to, ať to zbytečně neblokuji. Děkuji za pochopení.

 

Může vás zajímat:
Těhotenské a newborn foto cena