RODINNÉ FOCENÍ

Rodinné focení je nejlepší podniknout v přírodě, ať už je jakékoliv roční období. Nikdy totiž není scéna stejná, a to mne na tom baví. Příroda sama je totiž natolik úžasná, protože dává nespočet možností a tolik nádherných kompozic, že se tomu nevyrovná nic.

Focení rodinek je úžasné a nezapomenutelné, protože děti focení umí vždy okořenit a dodat tomu úžasnou jiskru. Rodinné fotografie by neměly chybět v žádném albu. Každý rodič ví velice dobře, že je rád za svoje rodinné fotky ze svého dětství.

Z mého pohledu doporučuji focení kolem půl roku, kdy už jsou děti více vnímavé, reagují na zvuk atd., některé již sedí. Dá se s nimi lépe pracovat. Pokud v tomto období chcete děti opravdu nafotit, doporučuji spíše přirozené domácí prostředí.

INFORMACE K FOCENÍ

Je vhodná barevná sladěnost oděvů. Můžete přinést rekvizity, které vystihují Vás či partnera, domácího mazlíčka, dětem třeba odrážedlo, oblíbenou hračku, a podobně.

„V životě člověka přichází několik etap, které by rád vtisknul nejen do paměti, ale nějakým způsobem je i uchopil. Proto jsem tu já, abych vám v tom pomohla. Díky mým fotografiím zůstanou vzpomínky navždy hmatatelné...“

fotka miminka

FAKTURAČNÍ ADRESA


Hana Klimešová
Lesní 63
679 02
Ráječko
IČ: 74580761
Nejsem plátce DPH.

KONTAKTY


info@hanaklimesova.cz

+420 721 025 363