RODINNÉ A GENERAČNÍ FOCENÍ

Focení rodin a generací je nezapomenutelné. A určitě sami víte, jak rádi si prohlížíte staré rodinné fotografie a vzpomínáte na své dětství.

Využijte toho, věnujte rodině svůj čas a uchovejte si ho prostřednictvím fotografií, na kterých jste se svými nejbližšími. Čas nelze vrátit, ale lze uchovat střípky tímto způsobem, které vám už nikdo nikdy nevezme. Naopak žijí generacemi dál…

INFORMACE K FOCENÍ

NAPADLO VÁS NĚKDY, VZÍT NA FOCENÍ I SVÉ RODIČE ČI PRARODIČE?

Pro babičky a dědečky jsou fotografie svých vnoučat a pravnoučat velice cenné. Vezměte je na focení s sebou a dejte jim najevo, že jsou pro vás důležití. Na fotografiích budete všichni spolu a díky tomu prožijete společně i velký zážitek, který všechny emoce umocní a promítne se do fotografií, navždy.

Kdy a kde se fotí?

Focení může proběhnout venku, v ateliéru, ale velice ráda přijedu i za vámi.

Pro focení v přírodě je ideální čas v dopoledních hodinách mezi 9-10h a odpoledne spíše ve večerních hodinách, cca hodinu před západem sluníčka. V tyto časy je lichotivé světlo. Během dne dává světlo tvrdé stíny, což na fotografiích potom nevypadá hezky.  

V ateliéru je možné si světlo regulovat dle potřeb, proto zde může focení proběhnout prakticky kdykoliv, ovšem doporučuji dopolední čas, kdy do ateliéru ještě nesvítí sluníčko, což oceníte hlavně přes léto pro vysoké odpolední teploty. Ovšem má nevýhodu, že bohužel nemá bezbariérový vstup a je nutné zdolat minimálně přes půl patra schody. V budově je výtah, ale ateliér se nachází v mezipatře.

Ale velice dobře vím, že ve vyšším věku je pro někoho komfortnější být v domácím prostředí. Proto není problém se domluvit, abych přijela na focení za vámi.

Co si obléct na focení?

Důležité je, abyste se v daném oblečení cítili dobře a komfortně. Je dobré volit oblečení nadčasově, tzn. bez nápisů, obrázků a vhodné je se barevně sladit. Ideální je volba více vrstev oblečení na sebe. Barevně vypadá nejlépe oblečení ve světlých a zemitých barvách.

„První úsměv miminka.
Generační pouto vaší rodiny.
Ráda u toho budu s vámi..“

 

fotka miminka

 

ADRESA ATELIÉRU


Hana Klimešová
Pražská 1827/66
67801 Blansko

modrá budova SBD Macocha
2. mezipatro

 

KONTAKTY


info@hanaklimesova.cz

+420 721 025 363