FOCENÍ SVATEB

Focení svatby doporučuji i s předsvatebním focením. Pomocí něj si vyzkoušíte spolupráci se mnou. Garantuji zachycení neopakovatelných emocí, pomocí čehož se svatební fotografie stanou téměř živými vzpomínkami.

Jako svatební fotografka působím již více jak 10 let hlavně v Brně a okolí. Osobně ale miluji nejen Pálavu a krásy našich hor, proto si mne, jako svatebního fotografa, můžete domluvit nejen po celé jižní Moravě. Kousek mám Brno, proto mé působení je hlavně zde, ale dorazím kamkoliv si budete přát a velice ráda. Fotografování svateb je pro mne jednou z mých vášní a vkládám do něj vše.

Dostanete k dispozici i online galerii, kterou můžete šířit po rodině a přátelích pomocí odkazu. Z této galerie, u mého ověřeného dodavatele, si můžete objednat libovolný tisk fotografií i obrazů. Nikdo jiný se do ní nedostane.

Focení svateb je obrovskou zodpovědností pro fotografa, protože si nemůže dovolit něco zanedbat. Jako svatební fotograf musím mít oči naprosto všude, protože vám zůstanou z celého dne, v drtivé většině, pouze matné vzpomínky, a právě svatební fotky, které už vám nikdo nikdy nevezme.

„V životě člověka přichází několik etap, které by rád vtisknul nejen do paměti, ale nějakým způsobem je i uchopil. Proto jsem tu já, abych vám v tom pomohla. Díky mým fotografiím zůstanou vzpomínky navždy hmatatelné...“

fotka miminka

FAKTURAČNÍ ADRESA


Hana Klimešová
Lesní 63
679 02
Ráječko
IČ: 74580761
Nejsem plátce DPH.

KONTAKTY


info@hanaklimesova.cz

+420 721 025 363