FOCENÍ MIMINEK (NEWBORN)

Jsem máma 3 synů, proto vím moc dobře, jak s dětmi manipulovat, přičemž u těch čerstvě narozených to platí dvojnásob. Můžete se cítit úplně v bezpečí, protože jsme stále spolu a máte plnou kontrolu nad vaším miminkem.

V širokém okolí Blanska, Boskovic, Letovic (v okruhu Březová nad Svitavou, Prostějov, Brno a Bystřice nad Pernštejnem) jsem fotografka, která se focení newborn věnuje na plný úvazek.

Miminka fotím v mém ateliéru v Blansku, ke klientům domů nejezdím.

Ukázky z focení

INFORMACE K FOCENÍ


Kdy je nejlépe miminko fotit?

Doporučuji v rozmezí 8 až 12 dnů věku, kdy je miminko ještě hodně spavé a díky tomu jsou newborn fotografie jedinečné. Vhodné je, když jsme spolu ve spojení ještě v době Vašeho těhotenství nebo po příchodu z porodnice domů. Tam už ale riskujete to, že nebudu mít volný termín.

Focení v pozdějším věku probíhá přirozenou formou, tzv. „lifestyle“, kdy na fotografiích zachycuji vaše vzájemné emoce, vzájemnou komunikaci mezi vámi a miminkem. Miminko budete mít v náručí, v klíně, budete se spolu mazlit, povídat si, hrát,…

Jak focení probíhá?

U mě v ateliéru se budete cítit téměř jako v domácím prostředí, velmi podobně, jako byste byli u sebe doma.
Focení většinou trvá 2 až 4 hodiny. S miminkem pracuji a manipuluji já, jsme stále spolu a Vy vše pozorujete. Pokud bude potřeba krmení, na vše máme dostatek času. Často slýchávám, že jsem neuvěřitelně trpělivá. Ono to jinak ale ani nejde. Netrapte se, zda miminko usne, či ne, nebo že se něco zašpiní. Se vším se počítá a věřte mi, že nebudete první ani poslední, tak buďte v klidu. Focení má být pro vás relaxem.

Samozřejmostí je i vyfocení miminka s rodiči a sourozenci.

K dispozici je mikrovlnná trouba i pití. Pokud byste chtěli i něco na mlsání, využijte prosím svých zásob, případně je v blízkosti Kaufland a pizzerie Pizzazz. U ateliéru je parkoviště. 

Co si vzít s sebou?

Pro miminko nebudete potřebovat nic extra. Vezměte plínky, ubrousky, jednorázovou podložku a oblečení (spíše jako náhradní na cestu, případně na společné focení). Prosím volte takové, aby se nesvlékalo přes hlavu a aby šlo sundat s minimální manipulací miminka (aby se neprobudilo). Fotorekvizity a další doplňky zajistím já.

Pro sebe, starší sourozence či tatínka doporučuji barevně sladěné oblečení bez obrázků a nápisů, ideálně světlých odstínů. Velice dobře vypadá vrstvené oblečení – tričko, svetr,…

„První úsměv miminka.
Generační pouto vaší rodiny.
Ráda u toho budu s vámi..“

 

fotka miminka

 

ADRESA ATELIÉRU


Hana Klimešová
Pražská 1827/66
67801 Blansko

modrá budova SBD Macocha
2. mezipatro

 

KONTAKTY


info@hanaklimesova.cz

+420 721 025 363