PROČ KUPÓN NA TISK FOTOGRAFIÍ/OBRAZŮ A JAK UPLATNIT

  1. Proč jsem se rozhodla nedávat tištěné fotografie?
  2. Nevýhody dosavadní nabídky tisku
  3. Výhody nového systému

Tuto změnu jsem ještě chtěla i potvrdit či vyvrátit od veřejnosti. Takže jsem udělala anketu a tato změna jednoznačně vyhrála. 🙂

 

1. Dlouho jsem přemýšlela, jak zefektivnit tisk vašich fotografií a zkrátit tak dobu dodání, následně eliminovat složité domlouvání se na předání atd. Pak jsem dostala velice lákavou nabídku od mého dodavatele, u kterého tisknu, a já zajásala, protože mi to přišlo jako úžasná změna k lepšímu.

2. Nevýhody dosavadní nabídky byl tisk od každé fotky po 1 ks, objednávání až více zakázek naráz, takže jste na tisk čekali i měsíc, složitá domluva předání (buď jste si museli dojet za mnou nebo se spolehnout na poštu, a to jsou další investice navíc, ať už časové nebo finanční). Případně, pokud jste chtěli jiný formát, více kusů, obrazy apod., tak jste si to většinou zařizovali sami (i když jste mohli požádat mě) a zaplatili jste další poštovné. Někdo třeba nechtěl tisk vůbec, protože byl pro něj zbytečný nebo chtěl vytisknout jen část.

3. Můj dodavatel má (z mého pohledu) výborný systém, přes který vám (klientům) mohu posílat fotografie elektronicky a vy si odtud můžete rovnou nejen stáhnout, ale i přímo objednat libovolný tisk (nejen fotečky, ale i obrazy). Navíc si k fotografiím ode mě můžete nahrát i fotky třeba z telefonu a nechat tisknout vše hromadně a poslat přes jedno poštovné. Dle mého to ušetří spoustu času pro obě strany.

Dle mého, je mnohem lepší, když pošlu slevový kód v dané hodnotě, dle obsahu nabídky v ceníku (vždy v takové hodnotě, která pokrývá o něco víc než náklady na tisk, který bych objednávala
já ⇒ další výhoda pro vás), a libovolný tisk si rovnou objednáte sami přes systém mého dodavatele, případně si k tomu přidáte své vlastní fotky, zabere vám to jen pár minut, vyberete vlastní formáty, materiály apod., na celou objednávku uplatníte slevový kód a přijde vám to během pár dní až domů nebo dle volby dopravy.

„První úsměv miminka.
Generační pouto vaší rodiny.
Ráda u toho budu s vámi..“

 

fotka miminka

 

ADRESA ATELIÉRU


Hana Klimešová
Pražská 1827/66
67801 Blansko

modrá budova SBD Macocha
2. mezipatro

 

KONTAKTY


info@hanaklimesova.cz

+420 721 025 363