Focení vašich dětí

Když vynechám focení krásných nastávajících maminek, tak opravdu první zdokumentování vašich dětí probíhá v období jejich 5.-10. dne života. Fotí se buď v pohodlí vašeho domova nebo v krásném brněnském Star studiu. V tomto období jsou miminka ještě hodně spavá. Během focení probíhá krmení, přebalování, uspávání a chystání na focení, takže raději počítejte s cca 2-4 hodinkami času.

Druhé období, kdy se dají pořídit krásné fotečky, je cca 4.-6. měsíc. Dítko už vydrží nějakou dobu na bříšku, udrží hlavičku a začíná reagovat a smát se, bývá méně unavené.

Obdobím třetím je kolem 7.-9. měsíce. Už se mu daří sedět samotnému, ale naopak neuteče, protože samo ještě nechodí. Jeho reakce jsou zase o fous lepší než během prvního půl roku a navíc už začíná i komunikovat.

Pak se nabízejí první narozeniny. Krásné fotky jsou např. s „patlacím“ dortem. Taky počítejte s tím, že se zašpiní od hlavy k patě, ovšem budete mít nezapomenutelnou památku, Doporučuji focení venku z důvodů větší uvolněnosti vašeho dítka a širší škály možností na focení.

_mg_4869