Těhotenské focení

tehotenske foceni, foceni briska, nastavajici maminky, Blansko, Boskovice, Cerna Hora, Rajec-Jestrebi, Kurim

Nezapomenutelné okamžiky a vzpomínky na těhotenské bříško. Těhotenské fotky jsou nejkrásnější v přírodě. Focení domlouvám zpravidla ve „Zlatou hodinku“, tj. cca hodinku před západem slunce. Když se vystihne západ sluníčka, dodá to jakousi jiskru. Dá se domluvit i focení postupného růstu těhotenského bříška a pak z několika fotek udělat koláž.

Informace k focení – co si vzít na sebe?

Vždy je lepší vzít sebou více kousků oblečení, které vyměníme v průběhu focení a mělo by odpovídat stylu, který si přejete na fotkách zachytit.

U těhotenského focení např. Džíny, legíny, upnutá trika, tílka, bolérka, chlupatá vestička či kožíšek, šaty obepínající bříško, pěkné spodní prádlo, kalhotky zajímavé střihem, krajková noční košilka, košile na knoflíčky, může být i pánská, šátek, klobouk, šperky…  Doplňky: Fotka z ultrazvuku, dudlík, capáčky, plyšový medvídek, malé autíčko, bodýčko, šatičky…

Rozhodně se ale vyvarujte výrazným potiskům (ať už obrázky nebo nápisy) na oblečení či fosforovým odstínům. Na fotkách to opravdu nevypadá dobře. Ideální jsou pastelové barvy, kostkované či s proužky, pokud trváte na vzorech. Nejraději mám šaty, jednobarevná trička, košile, halenky a k tomu sladěné kalhoty, rifle, sukně, kraťasy.

Na focení v exteriéru přizpůsobte oblečení ročnímu období. Před těhotenským focením, kdy máte v plánu fotit se i ve spodním prádle, si neoblékejte příliš těsné prádlo, otlačené gumičky zůstávají dlouho viditelné.

Nastávající maminky a milk bath (Mléčná lázeň) – Krásně vypadá romantický účes – Nejlepší jsou copy a drdoly, ale stačí i rozpuštěné vlnité vlasy. Líčení není dobré volit příliš výrazné, aby v kombinaci s něžností koupele přirozeně vypadalo vše přirozeně. Zvažte, zda se chcete fotit nahá nebo zahalená. Nahé fotografie jsou krásné a vkusné a díky neprůhlednosti vody není vidět nic, co není žádoucí. Na druhou stranu, když budete např. v krajkových šatech (stačí použít jen krajkovou záclonu, která obepne prsa a bříško) bude celá kompozice působit také krásně. Ideální je ovšem krásné spodní prádlo, které je využíváno asi nejvíce. Je dobré vymyslet i barvičky, do kterých budeme společně ladit i květinové rekvizity k focení.

 

Může vás zajímat: Těhotenské focení cena

Reference

Petra Lokiová

Bylo to moje první focení a i když jsem se styděla, tak ty fotky nemají chybu, prostě skvělý.

Hana Zimulová

Děkuji za krásné fotky. V budoucnu Váš um určitě ještě využijeme 🙂

Beáta Vyoralová

Focení bylo příjemné, paní fotografka moc příjemná a šikovná. Fotečky jsou moc hezké. Můžu jen doporučit. 🙂

Eva Švajdleníková

Krásné fotky, skvělá práce a v pohodlí domova

 

tehotenske foceni, foceni briska, nastavajici maminky, Blansko, Boskovice, Cerna Hora, Rajec-Jestrebi, Kurimtehotenske foceni, foceni briska, nastavajici maminky, Blansko, Boskovice, Cerna Hora, Rajec-Jestrebi, Kurim