Rodinné focení

Blansko a rodinné focení 1

Pokud hledáte fotografa v Brně nebo v jeho okolí, jste na správném místě. Dojedu a velice ráda. Jsem rodinná fotografka, působící nejen v Brně, ale po celé jižní Moravě.

Rodinné focení je nejlepší podniknout v přírodě, ať už je jakékoliv roční období. Nikdy totiž není scéna stejná, a to mne na tom baví. Příroda sama je totiž natolik úžasná, protože dává nespočet možností a tolik nádherných kompozic, že se tomu nevyrovná nic.

Focení rodinek je úžasné a nezapomenutelné, protože děti focení umí vždy okořenit a dodat tomu úžasnou jiskru. Rodinné fotografie by neměly chybět v žádném albu. Každý rodič ví velice dobře, že je rád za svoje rodinné fotky ze svého dětství.

Spoustě zákazníkům záleží, jaké bude v den focení počasí, ale věřte mi, že na tom vůbec nezáleží. Teda ne moc. To je to poslední. Dá se fotit i za deště, samozřejmě ne v nějaké průtrži.  Chci tím říct, že každé počasí má své kouzlo, a nejen díky tomu jsou fotografie jedinečné a originální.
Rodinný fotograf vám nafotí cokoliv. Rodinné fotografie s dětmi, těhotenské fotografie, fotky miminek.

 

Ideální okamžiky, kdy rodinného fotografa objednat:

Focení dětí

1) Asi nejčetnější focení, s kterým se objednává k rodinnému fotografovi, je focení miminek, focení narozenin dětí a vánoční rodinná focení. Miminka je ideální fotit do 2 týdnů věku.

2) Pak z mého pohledu doporučuji focení kolem půl roku, kdy už jsou děti více vnímavé, reagují na zvuk atd., některé již sedí. Dá se s nimi lépe pracovat. Při focení dětí mezi 2.-4. měsícem musí být na fotkách i rodič, který bude dítko držet v náručí. Pokud v tomto období chcete děti opravdu nafotit, doporučuji spíše přirozené domácí prostředí.

3) No a pak se nabízí děti na focení, když mají narozeniny, případně Vánoce či Velikonoce atd.

Dodatečné informace

Je vhodná barevná sladěnost oděvů. Můžete přinést rekvizity, které vystihují Vás či partnera, domácího mazlíčka, dětem třeba odrážedlo, oblíbenou hračku, a podobně.

Poznámka:

Chtěla bych moc poprosit o jednu věc. Když poptáváte termín a já pošlu možnosti, dejte mi prosím vědět nejpozději do 24h, pro který termín jste se rozhodli nebo zda focení tedy vůbec chcete. Když není žádná odezva, je mi to líto vůči ostatním, že jsem mohla termín nabídnout dál. Jenže když čekám na vaše vyjádření, nemohu to udělat.

Když si focení rozmyslíte, nic se neděje, hlavu vám neutrhnu, ale prosím napište mi to, ať to zbytečně neblokuji. Děkuji za pochopení.

 

Může vás zajímat:

Rodinné focení cena