Focení svateb

foceni svateb, svatebni foceni, svatebni fotograf blansko, brno, boskovice, mikulov, olomouc, prostejov, morava, vysocina

Focení svatby doporučuji i s předsvatebním focením. Pomocí něj si vyzkoušíte spolupráci se mnou. Garantuji zachycení neopakovatelných emocí, pomocí čehož se svatební fotografie stanou téměř živými vzpomínkami.

Jako svatební fotografka působím již více jak 10 let hlavně v Brně a okolí. Osobně ale miluji nejen Pálavu a krásy našich hor, proto si mne, jako svatebního fotografa, můžete domluvit nejen po celé jižní Moravě. Kousek mám Brno, proto mé působení je hlavně zde, ale dorazím kamkoliv si budete přát a velice ráda. Fotografování svateb je pro mne jednou z mých vášní a vkládám do něj vše.

Dostanete k dispozici i online galerii, kterou můžete šířit po rodině a přátelích pomocí odkazu. Z této galerie, u mého ověřeného dodavatele, si můžete objednat libovolný tisk fotografií i obrazů. Nikdo jiný se do ní nedostane. 

Focení svateb je obrovskou zodpovědností pro fotografa, protože si nemůže dovolit něco zanedbat. Jako svatební fotograf musím mít oči naprosto všude, protože vám zůstanou z celého dne, v drtivé většině, pouze matné vzpomínky, a právě svatební fotky, které už vám nikdo nikdy nevezme.

 

Pokud jste zvědaví na moji nabídku:

Ukázka mé práce

Pro více fotek nebo ukázku celé svatby mne prosím kontaktujte.

Focení svateb cena

 

Reference

Emilie Stejskalová

Díky Hance máme dokonale zvěčněn náš celý svatební den…i když nás znala z jednoho setkání, dokonale vystihla všechny momentky a my s úžasem prohlíželi fotky, co vyfotila! Nemohli jsme si vybrat lépe a doufáme, že v budoucnu bude další příležitost, kdy se společně setkáme, ať u focení nebo jen tak na návštěvě.  Hani, ze srdce děkujeme za tvůj cit pro focení.

Nicol Soukupová

Chtěli bychom velmi poděkovat naší paní fotografce Hance za úžasně odvedenou práci. Dále za perfektní atmosféru při veškerém focení, velmi vstřícné jednání a domluvu. Byli jsme a jsme opravdu velmi spokojení a máme velkou radost, že zrovna Hanka byla naší fotografkou!! Vřele všem velmi doporučujeme a příště se opět na Hanku obrátíme! Velké a spokojené DĚKUJEME!!!! 

fotograf brno, svatební fotograf, focení svateb blansko, brno, boskovice, Mikulov, rajec-jestrebi, lysice, tisnov, morava, olomouc, prostejov, vysocina

Klára Proksová

Hanka je skvělá fotografka, díky ní máme krásnou památku na náš svatební den. Fotografie jsou přesně takové jaké jsme si představovali, přirozené a nenucené. Myslím, že dokázala z celého prostředí svatby vytěžit maximum a výsledek stojí za to. Nejhorší je potom udělat výběr z tolika krásných fotek do alba, když člověk má pocit, že každá tam musí být 

Jitka Přikrylová

Fotky jsou úžasné, velmi pěkné. Dodaní fotek je v pořádku a včas. Fotografka je velmi schopná paní a dá se s ní v klidu a v pořádku na všem domluvit.

Veronika Dvořáčková

Doporučuji tuhle fotografku. Fotila nám svatbu a byli jsme s ní velice spokojení.

 

Focení svateb 2