Focení portrétů

Focení portrétů 1

Portrétní fotografie zahrnuje širokou škálu témat, ve kterých se vyskytuje. Focení těhotných maminek, párů (často se označuje jako rande), předsvatební focení, focení svatebních portrétů, sourozenecké focení, zde všude se foto portréty vyskytují. Fotografie, vyloženě jako portrét se využívá na různé doklady. Tímto směrem se už ale neubírám. Specializuji se na focení portrétů s příběhem. To mne na tom právě baví.

Portrétní fotograf už ví, jak si lidi postavit, aby byla fotka něčím zajímavá. Osobně portréty fotím nejraději v přírodě. Tam se dá dosáhnout asi nejlepší přirozenosti, na které si zakládám. Pak si ještě ráda pohrávám se světlem.

Focení nejčastěji využívají ženy a výsledné portrétní foto pak dají svým polovičkám jako dárek. 

Takže pokud byste chtěli využít mých služeb v okolí Brna, Blanska, Boskovic nebo celkově kdekoliv na Moravě, jsem vám velice ráda k dispozici. Styl Boudoir již nefotím.

 

Poznámka:

Chtěla bych moc poprosit o jednu věc. Když poptáváte termín a já pošlu možnosti, dejte mi prosím vědět nejpozději do 24h, pro který termín jste se rozhodli nebo zda focení tedy vůbec chcete. Když není žádná odezva, je mi to líto vůči ostatním, že jsem mohla termín nabídnout dál. Jenže když čekám na vaše vyjádření, nemohu to udělat.

Když si focení rozmyslíte, nic se neděje, hlavu vám neutrhnu, ale prosím napište mi to, ať to zbytečně neblokuji. Děkuji za pochopení.

 

Mohlo by vás zajímat:

Focení portrétů cena