Jedinečné a emotivní zachycení vašeho prvního shledání před obřadem

Přemýšlíte jak a kdy se setkat, předat kytici a užít si asi nejemotivnější část vašeho svatebního dne v soukromí a nerušeně? Mám pro vás jeden tip, který určitě zaujme…

Jelikož svatební den bývá většinou hektický a dvě nejdůležitější osůbky pro sebe nemají téměř žádný čas ani soukromí, protože se věnují rodině a hostům. Než se otočí, je jejich svatební den pryč. Proto doporučuji zorganizování vašeho prvního shledání.

Na tomto shledání je s vámi pouze fotograf, popř. ještě kameraman, jinak je to zcela soukromé. Jde především o zachycení vašich přirozených emocí, kdy se poprvé vidíte nachystaní v krásných šatech a připraveni si říci „ANO!“.

Vzniklé snímky při tomto shledání bývají jedny z nejvíc emotivních vůbec, co se svatebního dne týče. Setkání se plánuje tak, aby bylo překvapení co největší. Většinou je to překvapení až do poslední chvíle, protože ženich je k nevěstě otočený zády a ta se k němu potichu blíží, až ho třeba poklepe na rameno, aby se otočil.

Spatřit se můžete poprvé třeba na zámeckých schodech, louce, v parku, každý na jedné straně dveří, schovaní za nafukovacími balonky,… Možností je opravdu nespočet.

Tato možnost se dá využít u fotografa pouze tehdy, když chcete fotit již od příprav. Proto to sdělte fotografovi, už když zadáváte rezervaci na svatbu.
Mé ceny jsou zde.

Takže hluboký nádech a vzhůru do toho!