Aktuality

3.12.2018

Omezení pro svatby 2019

Bohužel pro svatby v roce 2019 nejsem schopná odfotit po celou svatební sezónu celodenní svatby. Květen až prosinec je možné rezervovat pouze svatby na max. 4 hodiny. Dále vůbec nebude možné žádné focení v červenci a srpnu. Vzhledem k tomu, že v polovině července mám termín porodu, tak vám opravdu nemohu vyjít vstříc. Případně mohu doporučit někoho z mých kolegů. Děkuji za pochopení.

 

26.8.2018

Poslední šance za staré ceny

Malé info:
Od 1.9.2018 vejde v platnost nový ceník. Prošel menší úpravou jak cenově, tak nabídkou. Pokud proběhne rezervace vašeho termínu na focení  do 31.8., bude pro vás platit dosavadní ceník 

Neváhejte a využijte toho! Těším se na vás.. 

 

 

 

22.6.2018

Dovolená

 

V termínu 22.6.-6.7.2018 jsem mimo ČR. Pište mi prosím pouze emaily nebo v nutném případě SMS. Na emaily odpovím po mém návratu z důvodu, že nebudu mít přístup k internetu.
Na telefonní hovory nebudu brát zřetel!
Děkuji za pochopení.

 

 

 

3.4.2018

Aktuální poslední volné svatební termíny pro letošní rok!
Přijímám objednávky již na rok 2019.

Bližší info emailem a zde

Těším se na vás! 

 

20.1.2018

Focení svateb

Při rezervaci svatby do 31.1.2018 v rámci svatebního veletrhu v Brně, dostanete slevu na focení svatby (mimo balíček MINI).

 

23.12.2017

PF 2018

Tento rok byl pro mne velice poučných startem do nové etapy života a díky tomu jsem si určila směr, kudy se chci ubírat. V tomto duchu se budu i směrovat v novém roce.

Především bych ze srdíčka chtěla moc poděkovat vám všem, kteří jste mi dali tu možnost, abych zachytila důležité okamžiky vašich životů, ať už to byly svatby, těhotenství miminka nebo něco jiného. Několik z vás se stalo důležitou součástí i mého života v podobě přátel a toho si moc cením. 😉

Chci poděkovat i vám všem, kteří sledujete moji práci. Děkuji moc za ohlasy a úžasné vzkazy, co mi píšete ať už soukromě nebo tady na stránkách. Moc to pro mne znamená a velice si toho vážím. Lije mi to nový elán do žil a díky tomu vím, že má práce má důvod pokračovat.

Ze srdíčka přeji všem krásné prožití vánočních svátků, bohatou nadílku a úspěšný vstup do nového roku. Všechno špatné nechte tady v tom starém a vstupujte s čistou hlavou. 

Tímto se s vámi loučím, ještě poslední den v letošním roce dám vědět, ať se můžete podívat na nové ceníky, které jsem slíbila. Do té doby máte pořád možnost si objednat focení stále za letošní ceny, jak jsem slíbila. 

Tak utíkejte zdobit stromečky, napéct nějakou tu vánočku a zítra pozor na kosti.

Mějte se pohádkově!
Vaše Hanka 😘

 

24.10.2017

Akce svatby 2018

Při rezervaci focení svatby na rok 2018 do konce tohoto roku sleva 15%
z uvedených cen.
Neplatí pro balíček MINI.

28.5.2017

Ceník na svatební sezónu 2018

Již je k dispozici ceník pro focení svateb na rok 2018. V případě zájmu si pište mailem na info@hanaklimesova.cz. Čeká vás několik novinek, které jistě uvítáte.

Přijímám již rezervace na focení svateb pro rok 2018. Zatím mám obsazený termín 7.7.2018. Veškeré informace mám uvedené v novém ceníku, který dávám zatím na vyžádání.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

ceník svateb 2018

29.4.2017

Účel předsvatebního focení

Když u mě někdo poptává svatbu, často se ptá, co že je to vlastně to předsvatební focení a k čemu je to dobrý. Tak jsem vám tu napsala pár slov.

IMG_8845

26.2.2017

E-book „Jak zvolit správného fotografa“

Hledáte svého svatebního fotografa a pořád nevíte, jak se rozhodnout a vědět, že váš výběr je správný? Pak tu mám pro vás pár mých osobních poznatků a tipů.
Výběr je velice důležitý, protože vám časem zůstanou pouze vzpomínky ve formě fotografií, případně videa.

Jak vybrat správného fotografa
Jak vybrat správného fotografa

 

1.2.2017

Focení „čerstvých“ miminek ZDARMA

Hledám 2 miminka (ideálně z okolí Brna, Blanska, Boskovic, Letovic, Tišnova atd.), které má cca týden nebo se v nejbližších dnech chystá vyklubat na svět.

Odměnou pro vás budou nafocené fotografie zdarma. Podmínkou je souhlas dát pár pořízených foteček na web či letáček. Bližší informace napíši v následující domluvě.

Zájemci se mi prosím hlaste na e-mail info@hanaklimesova.cz.
Připište mi prosím odkud jste, termín porodu a zda čekáte holčičku či chlapečka.

Děkuji a těším se na vás i miminka!!!

focení miminek Blansko

24.1.2017

Valentýnské boudoir focení

Tak máme potvrzeno na 100%. Kdo má zájem, tak 8.2. proběhne na nádherném statku Samasara s úžasným prostředím nedaleko Blanska a Moravského krasu valentýnské focení.
Pokud se chcete podívat www.penzion-samsara.cz

V ceně je zahrnuto:
* 10 upravených a vytištěných fotografií
* všechny fotografie na potištěném DVD
* služby vizážistky Lucie Kachlíkové www.luciekachlikova.cz
* sklenice sektu s jahodami

Focení je vhodné nejen pro dámy, které chtějí dát svému partnerovi dárek v podobě fotografií, ale i pro nastávající maminky nebo focení partnerů.

Cena je 1480,- Kč a objednávat se můžete zde prostřednictvím zpráv nebo e-mailem na info@hanaklimesova.cz.

POČET MÍST JE OMEZEN, TAK NEVÁHEJTE!!!
Těšíme se na vás!

Boudoir focení Blansko, Brno

17.1.2017

Akce na celodenní svatební focení

Sháníte svatebního fotografa? Chcete mít zachycené nezapomenutelné okamžiky na památku?

Mám pro vás limitovanou nabídku do konce ledna 2017. Focení celého svatebního dne za 8000,- Kč, doprava po celé Moravě, Vysočině a Slezsku v ceně.

Pro více informací mi pište mailem na info@hanaklimesova.cz.

Těším se na naši spolupráci!

svatební fotograf