Svatební fotograf

Svatební focení

Focení svatby doporučuji i s předsvatebním focením. Pomocí něj si vyzkoušíte spolupráci se mnou. Garantuji zachycení neopakovatelných emocí, pomocí čehož se svatební fotografie stanou téměř živými vzpomínkami.

Jako svatební fotografka působím již více jak 10 let hlavně v Brně a okolí. Osobně ale miluji nejen Pálavu a krásy našich hor, proto si mne, jako svatebního fotografa, můžete domluvit nejen po celé jižní Moravě. Kousek mám Brno, proto mé působení je hlavně zde, ale dorazím kamkoliv si budete přát a velice ráda. Fotografování svateb je pro mne jednou z mých vášní a vkládám do něj vše.

Dostanete ode mne všechny fotky na USB, vytištěné fotky dostanete v dárkovém balení a předsvatební focení v ceně, dle vybraných balíčků. Dostanete k dispozici i online galerii, kterou můžete šířit po rodině a přátelích pomocí odkazu. Nikdo jiný se do ní nedostane. Nabízím i možnost fotokoutku s tiskárnou, podporující tisk přes Bluetooth z vašich mobilních telefonů, který je v dnešní době velice žádaný.

Focení svateb je obrovskou zodpovědností pro fotografa, protože si nemůže dovolit něco zanedbat. Jako svatební fotograf musím mít oči naprosto všude, protože vám zůstanou z celého dne, v drtivé většině, pouze matné vzpomínky, a právě svatební fotky, které už vám nikdo nikdy nevezme.

 

Pár mých tipů:

Bližší info k předsvatebnímu focení (opravdu to není od věci..)

Chcete být tajnou nevěstou a emoce vaše společné emoce při první setkání si plně vychutnat?

Kdy zvolit ideální dobu k focení svatebních portrétů?

 

Pokud jste zvědaví na moji nabídku:

Ukázka mé práce

Svatební fotograf cena

 

 

Těším se na vás!