Svatební fotograf

Svatební focení

Focení svatby doporučuji i s předsvatebním focením. Pomocí něj si vyzkoušíte spolupráci se mnou. Nově nabízím možnost i dvou svatebních fotografů. Tím se nabízí lepší rozsah služby z více úhlů pohledu. Neunikne už opravdu nic. Navíc jako bonus při focení ve dvou dostanete krátké 5-10 minutové video jako sestřih z celého rozsahu, kdy budeme součástí vašeho pohádkového dne. Garantuji zachycení neopakovatelných emocí, pomocí čehož se svatební fotografie stanou téměř živými vzpomínkami.

Jako svatební fotografka působím již více jak 10 let hlavně v Brně
a okolí. Osobně ale miluji nejen Pálavu a krásy našich hor, proto si mne, jako svatebního fotografa, můžete domluvit nejen po celé jižní Moravě. Kousek mám Brno, proto mé působení je hlavně zde, ale dorazím kamkoliv si budete přát a velice ráda. Fotografování svateb je pro mne jednou z mých vášní a vkládám do něj vše.

Dostanete ode mne všechny fotky na USB, vytištěné budou vlepené v albu, které si můžete sami vybrat, fotoknihu a předsvatební focení v ceně vybraných balíčků. Které fotky budete chtít do alba nebo fotoknihy si opět vybíráte sami, ať už ze svatby či předsvatebního focení. Zároveň dostanete
k dispozici i online galerii, kterou můžete šířit po rodině a přátelích pomocí odkazu. Nikdo jiný se do ní nedostane. Nabízím i možnost fotokoutku s polaroidem, který je v dnešní době velice žádaný.

Focení svateb je obrovskou zodpovědností pro fotografa, protože si nemůže dovolit něco zanedbat. Jako svatební fotograf musím mít oči naprosto všude, protože vám zůstanou z celého dne, v drtivé většině, pouze matné vzpomínky, a právě svatební fotky, které už vám nikdo nikdy nevezme.

Fotografa na svatbu je třeba vybírat opravdu důkladně. Ideální je vidět ucelenou práci, kterou fotograf ze svatby odevzdává. Jedině tak se dá najít váš nejlepší svatební fotograf. Z pár vydařených fotek na jeho portfoliu totiž nepoznáte, jestli opravdu vše ze svatby nafotí tak krásně nebo je vydařená jedna nebo dvě fotky a zbytek je pro pláč.

Z tohoto důvodu mám ve svém portfoliu všechny fotky ze svateb. Jedině tak máte jistotu, jaký daný svatební fotograf opravdu je.

V poslední době je právě spousta svatebních fotografů, kteří fotí za poloviční až třetinové ceny, ale bohužel servis a zkušenost je často na nule. Spousta nevěst je pak nešťastných, jak vypadají fotky ze svatby, jenže už se to nedá vrátit. A že těchto situací bohužel není zrovna málo. Proto vybírejte opravdu důkladně. Můžete si přečíst mé reference, které mi klienti píšou na fb stránky.

 

Pár mých tipů:

Bližší info k předsvatebnímu focení (opravdu to není od věci..)

Chcete být tajnou nevěstou a emoce vaše společné emoce při první setkání si plně vychutnat?

Kdy zvolit ideální dobu k focení svatebních portrétů?

 

Pokud jste zvědaví na moji nabídku:

Ukázka mé práce

Svatební fotograf cena

 

Aktuálně volné svatební termíny

 

Vzhledem k tomu, že jsem ukončila etapu zaměstnance, tak se mi uvolnilo ještě letos několik svatebních termínů. Zde jsou všechny volné termíny pro letošní rok:

6.10., 13.10., 20.10., 27.10., 3.11., 10.11., 17.11., 24.11., 1.12., 8.12., 15.12.

Vše to jsou sobotní termíny, páteční termíny poskytnu na dotaz. 

Na svatby od října 2018 do března 2019 je nyní sleva 10%.
Přijímám rezervace na focení svateb pro rok 2019.

Těším se na vás! 

Fotka uživatele Hana Klimešová - rodinná a svatební fotografka.