Rodinný fotograf

Rodinné focení

Pokud hledáte fotografa v Brně nebo v jeho okolí, jste na správném místě. Dojedu a velice ráda. Jsem rodinná fotografka, působící nejen v Brně, ale po celé jižní Moravě.

Rodinné focení je nejlepší podniknout v přírodě, ať už je jakékoliv roční období. Nikdy totiž není scéna stejná, a to mne na tom baví. Příroda sama je totiž natolik úžasná, protože dává nespočet možností a tolik nádherných kompozic, že se tomu nevyrovná nic.

Focení rodinek je úžasné a nezapomenutelné, protože děti focení umí vždy okořenit a dodat tomu úžasnou jiskru. Rodinné fotografie by neměly chybět v žádném albu. Každý rodič ví velice dobře, že je rád za svoje rodinné fotky ze svého dětství.

Spoustě zákazníkům záleží, jaké bude v den focení počasí, ale věřte mi, že na tom vůbec nezáleží. Teda ne moc. To je to poslední. Dá se fotit i za deště, samozřejmě ne v nějaké průtrži.  Chci tím říct, že každé počasí má své kouzlo, a nejen díky tomu jsou fotografie jedinečné a originální.
Rodinný fotograf vám nafotí cokoliv. Rodinné fotografie s dětmi, těhotenské fotografie, fotky miminek.

 

Ideální okamžiky, kdy rodinného fotografa objednat:

Těhotenské focení

Focení těhotných se žádá víc a víc. Nezapomenutelné okamžiky a vzpomínky na těhotenské bříško.
Těhotenské fotky jsou nejkrásnější v přírodě. A když se vystihne i západ sluníčka, dodá to jakousi jiskru. Dá se domluvit i focení postupného růstu těhotenského bříška a pak z několika fotek udělat koláž. Některé maminky si už přejí i focení porodu, na které teď taky hodně narůstá poptávka. Ale ne každý rodinný fotograf porod fotí. Já jsem ale ráda, když se mi takový okamžik naskytne. Ideálně s objednáním na těhotenské focení, případně při něm, je dobré domluvit i focení miminka nebo právě porodu.

 

Focení postupného růstu bříška

 

 

Focení dětí

Asi nejčetnější focení, s kterým se objednává k rodinnému fotografovi, je focení miminek, focení narozenin dětí a vánoční rodinná focení. Miminka je ideální fotit do 2 týdnů věku (o tom více zde). Pak z mého pohledu doporučuji focení kolem půl roku, kdy už jsou děti více vnímavé, reagují na zvuk atd., některé již sedí. Dá se s nimi lépe pracovat. Při focení dětí mezi 2.-4. měsícem musí být na fotkách
i rodič, který bude dítko držet v náručí. Pokud v tomto období chcete děti opravdu nafotit, doporučuji spíše přirozené domácí prostředí. No a pak se nabízí děti na focení, když mají narozeniny, případně Vánoce či Velikonoce atd.

 

Můj tip:
Ideální období k focení dětí

 

Může vás zajímat:
Rodinný fotograf cena

Těhotenské a newborn foto cena