Focení starších miminek

 

Fotí se miminka starší více jak 14 dnů.

Z důvodu, že tyto miminka už nejsou tolik spavá, dostávají
už větší sílu do ručiček a nožiček, často se už ani nevlezou do rekvizit, neprobíhá polohování
a aranžování do bedýnek, kyblíků atd. Fotí přirozenou formou tzv. Lifestyle. 

 

 

Co focení obsahuje?

Jde o přirozené focení vás s miminkem v náručí, v klíně, na posteli, gauči, v postýlce, s hračkami,
jak si s miminkem povídáte atd. Focení probíhá v pohodlí vašeho domova, kdy za vámi dorazím. Pokud byste chtěli focení v ateliéru, není problém se domluvit. Pak ale počítejte o nárůst nákladů
za pronájem, které vyžaduji jako nevratný rezervační poplatek předem. (Musí se uhradit do 4 hodin od rezervace termínu v ateliéru.) Termín se dá, dle jejich podmínek, jednou bezplatně přesunout.

U tohoto focení není zde důležité (oproti klasickému newborn focení), aby bylo miminko nachystané na spaní. Zde se vše probíhá jako bych tam nebyla, tudíž režim nabourávám jen minimálně. 

Sami zvažte, co chcete miminku obléct. Doporučuji něco decentního, bez velkých obrázků či nápisů. Nevypadá to pak na fotkách hezky.

 

 

Poznámka:

Chtěla bych moc moc poprosit o jednu věc. Když poptáváte termín a já pošlu možnosti, dejte mi prosím vědět nejpozději do 24h, pro který termín jste se rozhodli nebo zda focení tedy vůbec chcete. Když není žádná odezva, je mi to líto vůči ostatním, že jsem mohla termín nabídnout dál. Jenže když čekám na vaše vyjádření, nemohu to udělat.

Když si focení rozmyslíte, nic se neděje, hlavu vám neutrhnu, ale prosím napište mi to, ať to zbytečně neblokuji. Děkuji za pochopení.

 

Může vás zajímat:

Focení miminek Brno a okolí – cena

 

Čtěte prosím také mé obchodní podmínky, kde naleznete spoustu potřebných informací.