Reference

Focení miminek, focení novorozenců, newborn, Brno, Blansko, Boskovice, Letovice

Lenka Němcová

Proč si vybrat právě paní Hanku? Profesionálka, která má velkou trpělivost s těmi nejmenšími modely. Bezproblémová domluva. Krasné fotky v ještě krásnějším balení. Za nás velká spokojenost a doporučujeme!!


Emilie Stejskalová

Díky Hance máme dokonale zvěčněn náš celý svatební den…i když nás znala z jednoho setkání, dokonale vystihla všechny momentky a my s úžasem prohlíželi fotky, co vyfotila! Nemohli jsme si vybrat lépe a doufáme, že v budoucnu bude další příležitost, kdy se společně setkáme, ať u focení nebo jen tak na návštěvě.  Hani, ze srdce děkujeme za tvůj cit pro focení.

Nicol Soukupová

Chtěli bychom velmi poděkovat naší paní fotografce Hance za úžasně odvedenou práci. Dále za perfektní atmosféru při veškerém focení, velmi vstřícné jednání a domluvu. Byli jsme a jsme opravdu velmi spokojení a máme velkou radost, že zrovna Hanka byla naší fotografkou!! Vřele všem velmi doporučujeme a příště se opět na Hanku obrátíme! Velké a spokojené DĚKUJEME!!!! 

Lucie Andreazzoli

Děkujeme paní Hance za krásné fotky našeho miminka. Fotky jsou kvalitní, rychle zpracovány a navíc je paní fotografka velmi ochotná.

Klára Proksová

Hanka je skvělá fotografka, díky ní máme krásnou památku na náš svatební den. Fotografie jsou přesně takové jaké jsme si představovali, přirozené a nenucené. Myslím, že dokázala z celého prostředí svatby vytěžit maximum a výsledek stojí za to. Nejhorší je potom udělat výběr z tolika krásných fotek do alba, když člověk má pocit, že každá tam musí být 

Lenka Kyvířová

Doporučuji. Hanka je velice milá a šikovná. Naše newborn foceni bylo pohodově, vše probíhalo s ohledem na potřeby a pohodu miminka. Vznikly úžasné fotografie a my moc děkujeme a budeme se těšit zase na nějaké další rodinné focení.

Jitka Přikrylová

Fotky jsou úžasné, velmi pěkné. Dodaní fotek je v pořádku a včas. Fotografka je velmi schopná paní a dá se s ní v klidu a v pořádku na všem domluvit.

Markéta Navrátilová

Krásné fotky moc děkujeme  všem doporučujiFocení miminek

Šárka Špatinková

S Hankou byla skvělá spolupráce, je sympatická, milá a hlavně má super vztah k dětem a perfektní nápady a provedení fotek. Moc jsme s její prací spokojeni a věříme, že i nadále bude zachycovat důležité okamžiky našeho života, prostě se stala naší rodinnou fotografkou.

Těhotenské focení

Petra Lokiová

Bylo to moje první focení a i když jsem se styděla, tak ty fotky nemají chybu, prostě skvělý.


Focení miminek Newborn

Klára Jurčíková

Velmi příjemná paní fotografka, focení našeho drobečka proběhlo v poklidu u nás doma a máme krásné fotečky. Děkujeme 🙂

_MG_1051

Hana Zimulová

Děkuji za krásné fotky. V budoucnu Váš um určitě ještě využijeme 🙂


_MG_8553

Beáta Vyoralová

Focení bylo příjemné, paní fotografka moc příjemná a šikovná. Fotečky jsou moc hezké. Můžu jen doporučit. 🙂


_MG_8113

Eva Švajdleníková

Krásné fotky, skvělá práce a v pohodlí domovadoporučuji.


Veronika Dvořáčková

Doporučuji tuhle fotografku. Fotila nám svatbu a byli jsme s ní velice spokojení.