Focení boudoir

Rodiny, portréty a boudoirBoudoir focení

Boudoir focení využívají ženy. Jde o zachycení přirozené intimity ženy. Zde se nejvíc volí právě boudoir foto, kde se podtrhne ženská krása, nejčastěji ve spodním prádle nebo obdobném erotickém oblečení v prostředí ložnice.

Velice často výsledné boudoir fotky směřují jako dárek pro partnery např. k Vánocům, Valentýnu či narozeninám. Ovšem v poslední době není výjimkou fotit v boudoir stylu ani nastávající nevěsty, kde mají na sobě spodní prádlo, které budou mít v den svatby na sobě a závoj. Na tato focení jsou dnes již specializovaná studia, případně se využívá prostor hotelů.

Pro fotografování boudoir využívám studio v Brně. Takže pokud byste chtěli využít mých služeb v okolí Brna, Blanska, Boskovic nebo celkově kdekoliv na Moravě, jsem vám velice ráda k dispozici. Počítejte s tím, že focení včetně příprav zabere cca 2 hodinky, tak si na to prosím vymezte čas, ať jste v klidu a pohodě, protože vše je na fotkách znát.

Samozřejmostí je i zajištění služeb vizážistky, která vaši krásu ještě více podtrhne. Nejen, že nalíčí, ale vytvoří i účes. Nabídneme i kávu nebo čaj.

Při závazné rezervaci na boudoir focení je nutné složit rezervační poplatek 1.500,- Kč, a to co nejdříve, z důvodu rezervace termínu ve studiu. Tam se totiž musí úhrada provést během 4 hodin, jinak termín propadá dál k dispozici. Doplatek zbylé částky je pak na vzájemné domluvě. Nejpozději však po zaslání výběru k úpravě.

 

Poznámka:

Chtěla bych moc moc poprosit o jednu věc. Když poptáváte termín a já pošlu možnosti, dejte mi prosím vědět nejpozději do 24h, pro který termín jste se rozhodli nebo zda focení tedy vůbec chcete. Když není žádná odezva, je mi to líto vůči ostatním, že jsem mohla termín nabídnout dál. Jenže když čekám na vaše vyjádření, nemohu to udělat.

Když si focení rozmyslíte, nic se neděje, hlavu vám neutrhnu, ale prosím napište mi to, ať to zbytečně neblokuji. Děkuji za pochopení.

 

Mohlo by vás zajímat:

Portrétní a boudoir focení cena