Focení boudoir

Rodiny, portréty a boudoirBoudoir focení

Boudoir focení využívají ženy. Jde o zachycení přirozené intimity ženy. Zde se nejvíc volí právě boudoir foto, kde se podtrhne ženská krása, nejčastěji ve spodním prádle nebo obdobném erotickém oblečení v prostředí ložnice.

Velice často výsledné boudoir fotky směřují jako dárek pro partnery např. k Vánocům, Valentýnu či narozeninám. Ovšem v poslední době není výjimkou fotit v boudoir stylu ani nastávající nevěsty, kde mají na sobě spodní prádlo, které budou mít v den svatby na sobě a závoj. Na tato focení jsou dnes již specializovaná studia, případně se využívá prostor hotelů.

Pro fotografování boudoir využívám studio v Brně. Takže pokud byste chtěli využít mých služeb v okolí Brna, Blanska, Boskovic nebo celkově kdekoliv na Moravě, jsem vám velice ráda k dispozici. Počítejte s tím, že focení včetně příprav zabere cca 2 hodinky, tak si na to prosím vymezte čas, ať jste v klidu a pohodě, protože vše je na fotkách znát.

Samozřejmostí je i zajištění služeb vizážistky, která vaši krásu ještě více podtrhne. Nejen, že nalíčí, ale vytvoří i účes. Nabídneme i kávu nebo čaj.

Při závazné rezervaci na boudoir focení je nutné složit rezervační poplatek 1.500,- Kč, a to co nejdříve, z důvodu rezervace termínu ve studiu. Tam se totiž musí úhrada provést během 4 hodin, jinak termín propadá dál k dispozici. Doplatek zbylé částky je pak na vzájemné domluvě. Nejpozději však po zaslání výběru k úpravě.

 

Mohlo by vás zajímat:

Portrétní a boudoir focení cena